Ювелірний бренд
Ювелирный бренд
Ru
Uk
l
Щодня з 09:00 до 21:00
Ювелирный бренд
0
=
Згідно із законом України ювелірні вироби належної якості поверненню не підлягають (Постанова від 19 березня 1994 р. N 172), але ми завжди готові піти назустріч нашим клієнтам.

Ювелірний бренд Porfira jeweily здійснює обмін і повернення товару належної якості протягом 14 днів з моменту покупки, якщо дотримані наступні умови:
• Товар не експлуатувався;
• Збережена бірка і пакувальна коробочка.

Якщо ж хоч одна умова порушена, то ми не зможемо обміняти або оформити повернення прикраси.
Більшість наших моделей дозволяє робити збільшення або зменшення розміру. Якщо прикраса була придбана і не підійшла за розміром - ми пропонуємо безкоштовну заміну на цю ж модель потрібного Вам розміру. Обмін товару здійснюється до 2-х робочих днів з моменту отримання посилки на пошті.
Товари неналежної якості відправляється нам на експертизу термін 10-14 днів, якщо прикраса втратила свої властивості не з вини клієнта ми обміняємо товар на аналогічний, якщо аналогічного товару немає в наявності клієнт має право вибрати новий товар на таку ж суму або повернення коштів.

Обмін і повернення товару належної якості проводиться за рахунок клієнта. Гроші за повернутий товару належної якості повертаються на карту клієнта до 3-х робочих днів.
Заміна або повернення обговорюється ТІЛЬКИ безпосередньо з замовником.
При зверненні, будь ласка, уточніть всі дані замовлення:
- прізвище, ім'я та номер телефону, з якого робилося замовлення;
- дата замовлення;
- назва прикраси, розмір.
Зміна розміру
Обмін і повернення
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше Iмя
Номер телефону
Email
Місто
Номер відділення Нової пошти
Текстовий коментар
Промокод
Вид оплати:
Made on
Tilda