Ювелірний бренд
Ювелирный бренд
Ru
Uk
l
Щодня з 09:00 до 21:00
Ювелирный бренд
0
=
На всі прикраси надається гарантія 12 місяців
Гарантія не поширюється:
1. На полірування зовнішніх поверхонь.
2. На покриття білого родію, чорного родію, оксидування, позолоту і інші покриття.
3. На прикраси, які падали, були вдарені або навмисно пошкоджені.
4. На прикраси, які були в ремонті у сторонніх компаній або майстрів.

Гарантія на прикраси від ювелірного бренду Porfira jewelry
Ювелірна прикраса в процесі носіння може контактувати з іншими предметами, які будуть залишати сліди у вигляді потертостей, подряпин, відколів, ямочок, вм'ятин, мікрозрізів і інших пошкоджень, як на металі, так і на вставці. Цей процес починається відразу з моменту експлуатації. У кожної людини експлуатація проходить з різною інтенсивністю.
1. При виконанні важких фізичних робіт знімайте прикраси. Бережіть вироби від механічних впливів, інакше металева частина прикраси може деформуватися, а каміння можуть бути пошкоджені - виникнуть відколи, випадуть з закріпок.
2. Уникайте контакту прикрас з косметичними засобами (креми, лосьйони, парфуми тощо). При взаємодії цих засобів з прикрасами можлива зміна кольору металу і пошкодження поверхні прикраси.
3. Не допускайте контакту прикрас з миючими засобами - що входять до їх складу речовини можуть залишити на прикрасах плями.
4. Уникайте носіння прикрас в умовах інтенсивного ультрафіолетового випромінювання і дії підвищених температур. Прямі сонячні промені можуть зашкодити і зіпсувати первозданний вигляд ювелірних виробів. При необхідності ми завжди готові провести ремонт прикраси власного виробництва, якщо виконання ремонту в конкретній ситуації дозволяє його здійснити. Кожен випадок обговорюється індивідуально при спілкуванні з менеджером.
Рекомендації по експлуатації придбаного ювелірного виробу:
Зберігання
1. Зберігати ювелірні прикраси слід в футлярах, в сухому місці. Кольє і ланцюги краще зберігати в окремих футлярах, щоб уникнути виникнення заломів.
2. Не допускайте контакт ювелірних виробів один з одним, інакше на них можуть з'явитися подряпини.

Догляд
1. Прикраси слід регулярно протирати замшею, фланеллю або спеціальними ювелірними протирками. Протирання дозволить повернути прикрасі глянець і блиск!

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше Iмя
Номер телефону
Email
Місто
Номер відділення Нової пошти
Текстовий коментар
Промокод
Вид оплати:
Made on
Tilda