Ювелірний бренд
Ювелирный бренд
Ru
Uk
l
Щодня з 09:00 до 21:00
Ювелирный бренд
0
=
Про нас
Ми «Porfira jewelry» – український ювелірний бренд, що почав своє існування у 2019 році. Не зважаючи на досить молодий вік самого бренду, у нас працюють майстри, що мають досвід у сфері виробництва ювелірних прикрас понад десять років та які з гарячим серцем ставляться до своєї справи. У створенні нової прикраси нам вдається поєднувати ручну роботу та сучасні технології – це все для того, щоб досягти унікального дизайну та високої якості виробу для наших клієнтів. Наша майстерня має професійне обладнання, що допомагає зробити вироби будь-якої складності.

Кожного сезону ми шукаємо нові рішення, розвиваємося та вдосконалюємося, експериментуємо з формами, камінням та металами. Ми завжди готові підтвердити відмінний рівень наших ювелірних прикрас, які ми виробляємо лише з натуральних матеріалів срібла 925 проби або срібло у позолоті 999 проби.

Наші вироби поєднують у собі стриману класику, мінімалістичні форми та сучасні тенденції. Ми завжди намагаємося створити цікаві та зручні моделі для найрізноманітніших образів. Таким чином, ми відповідально підходимо до всього процесу виробництва кожного виробу: починаючи з ескізу майбутньої прикраси, вибір каменів, що відповідатимуть усім стандартам якості, і закінчуючи поліруванням аби довести виріб до блиску.

«Porfira jewelry» завжди піклується про Ваші емоції і гарні враження від придбаної прикраси. Для нас надважливо аби наші клієнти були задоволені, саме тому для нас дуже цінними є ваші відгуки та коментарі.

Наша майстерня пропонує послугу індивідуального виробу на замовлення: ви звертаєтеся до нас зі своїми побажаннями або фото майбутнього виробу, наші дизайнери та майстри узгоджують всі елементи дизайну і через 10-14 днів отримаєте свою ідеальну прикрасу від ювелірного бренду «Porfira jewelry».

Головна мета бренду «Porfira jewelry» – це підтримка українського виробництва, саме тому ми використовуємо якомога більше ресурсів, створених саме в Україні. Ми щоразу прагнемо довести, що ювелірні прикраси українського виробництва можуть бути високого рівня.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше Iмя
Номер телефону
Email
Місто
Номер відділення Нової пошти
Текстовий коментар
Промокод
Вид оплати:
Made on
Tilda